BADSAGROUP|TOUR& TRAVEL

تورهاي دانش آموزي كانادا

آيا شما هم در فكر رشد و پيشرفت فرزند خود هستيد؟آيا آينده فرزندانتان براي شما مهم نيست؟چرا همين الان تصميم نمي گيريد تا راه رشد و پيشرفت را به فرزندان خود نشان دهيد؟آيا مي دانستيد كه تورهاي دانش آموزي كانادا ميتواند يكي از عوامل پيشرفت فرزندان شما باشد؟همراه ما باشيد تا با ارائه پيشنهادي بينظير راه رشد فرزندان شما را در تورهاي آموزشي كانادا به شما نشان دهيم.
Study-in-Canada-7.jpg (800×400)
منبع
http://vaghtsefaratuk.com/canada-student-tours/

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۱۸:۱۶ توسط:badsagroup موضوع:

آب انبار بازيليكا استانبول

آب انبار بازيليكا استانبول

آيا آب انبار زيرزميني شهر استانبول را مي شناسيد؟آيا دوست داريد در تور استابول با بزرگترين و مجلل ترين آب انبار شهر استانبول كه به دست امپراتوري روم ساخته شده است آشنا شويد؟در ادامه همراه ما باشيد تا با معرفي آب انبار بازيليكا در خدمت شما باشيم.


آب انبار بازيليكا با بيش از سيصد ستون قوسدار با سرستون هاي قرنتي، مانند يك قصر به نظر مي رسد و به همين دليل آب انبار با نام جديدتر قصرغرق شده خوانده مي شود. اين آب انبار بين مردم محلي به آب انبار زيرزميني معروف است.در زمان امپراتوري روم كه استانبول در واقع قسطنطنيه بود، و سپس امپراتوري بيزانس، صد ها مخزن زير زميني براي ذخيره آب ساخته شد.بزرگترين و مجلل ترين آنها آب انبار بازيليكا است، كه در زير ميدان بزرگ بيزانس قرار گرفته است.

آب انبار بازيليكا 1
برجسته ترين قسمت اين آب انبار دو سر غول پيكر هيولاي افسانه اي مدوسا است. سرهاي هيولا به عنوان تكيه گاه در زير دو ستون شمالي آب انبار استفاده شده است. يكي از آنها وارونه و ديگري به كنار چرخيده است اين حالت عجيب آنها و راز منشاء آن توجه بيشتر بازديد كنندگان را به خود جلب مي كند. گفته مي شود كه اين حالت آنها براي مقابله با نگاه مرگبار مدوسا است.ديدن اين مجموعه در تور استانبول ارزان خالي از لطف نيست.آب انبار بازيليكا

تاريخچه آب انبار بازيليكا استانبول

ساخت آب انبار توسط امپراتور ژوستينين يكم دستور داده شد و در سال ۵۳۲ براي تامين آب كاخ بزرگ قسطنطنيه و ساختمان هاي اطراف ساخته شد. اين ساختمان ۱۴۰ متر طول و ۷۰ متر عرض دارد و ظرفيت آن ۱۰۰ هزار ليتر آب است.اين مكان به سقفي با ۳۳۶ ستون مرمر مجهز شده كه هركدام ۹ متر ارتفاع و در محل دقيقي قرار دارد. خيلي از اين ستون ها از ويرانه هاي ساختمان هاي قديمي و احتمالا از بخش هاي مختلف امپراتوري به قسطنطنيه آورده شده اند. از اين ستون ها در كليساي ايا صوفيه هم استفاده شده است.

آب انبار بازيليكا 3
بعد از اين كه استانبول در سال ۱۴۵۳ توسط عثماني ها فتح شد، آنها تسهيلات آبي خود را در شهر بنا نهادند چون آنها آب جاري را به آب ساكن ترجيح مي دادند.آب انبار بسته و فراموش شد، يك قرن بعد، وقتي محقق هلندي پترس گيليوس در قسطنطنيه به دنبال آثار باستاني بيزانس بود، داستان هايي در مورد اهالي نزديك اياصوفيه شنيد كه چگونه با سطل از حفره هاي زيرزمينشان آب مي آوردند.او كشف هاي زيادي به عمل آورد اما حتي بعد از اين كشف ها،عثماني ها رفتار خوبي با آب انبار نداشتند و آن را به زباله دان تبديل كردند.

اميدواريم مطلب فوق براي سفر شما مفيد واقع شود.

منبع

sourtmeh


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۹:۴۰ توسط:badsagroup موضوع:

هتل بهشت قشم

اگر قصد رزرو تور قشم را داريد و بدنبال هتلي سه ستاره و اقامت ارزان در مركز جزيره زيباي قشم هستيد،هتل بهشت قشم ميتواند بهترين گزينه باشد.هتل بهشت قشم با نزديك بودن به مراكز خريد قشم مناسب آن دسته از گردشگراني اشت كه به منظور خريد به جزيره زيباي قشم سفر مي كنندما در اين مطلب قصد داريم هتل بهشت قشم را مورد بررسي قرار دهيم.

behesht-hotel-qeshm.jpg (600×450)

ادامه مطلب هتل بهشت قشم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۴۹:۵۴ توسط:badsagroup موضوع:

باغ جهان نما شيراز

در شهر شيراز باغ هاي زيبا و معروفي وجود دارد كه نظر هر گردشگري را به خود جلب ميكند.ما در اين مطلب قصد داريم تا به معرفي قديمي ترين باغ شيراز كه به باغ جهان نما معروف است بپردازيم.

jahannama-garden-3.jpg (700×490)

ادامه مطلب باغ جهان نما شيراز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۰۰:۵۷ توسط:badsagroup موضوع:

باغ ارم شيراز

باغ ارم شيراز،مجموعه اي معروف و زيبا است كه در دل شهر تاريخي شيراز واقع شده است و امكان ندارد كه كسي نام باغ ارم شيراز را نشنيده باشد.ما در اين مطلب قصد داريم تا با ارائه فيلم و تصاوير باغ ارم شيراز به بررسي آن بپردازيم.

Eram-Garden-1.jpg (700×387)

ادامه مطلب باغ ارم شيراز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۰۶:۲۱:۳۴ توسط:badsagroup موضوع:

دروازه قرآن شيراز

دروازه قرآن شيراز

دروازه قرآن يكي از دروازه‌هاي به جاي مانده از دوره‌هاي قديم در شيراز است كه امروزه به عنوان يكي از آثار تاريخي اين شهر به حساب مي‌آيد.ما در اين مطلب قصد داريم تا با ارائه تصااوير دروازه قرآن شيراز به بررسي آن بپردازيم.

quran-gate.jpg (700×331)

ادامه مطلب دروازه قرآن شيراز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۳:۱۱:۰۷ توسط:badsagroup موضوع:

ارگ كريم خاني شيراز

ارگ كريم خاني شيراز

قصد سفر به شهر تاريخي شيراز را داريد؟آيا مي خواهيد با تور شيراز از اماكن تاريخي شهر شيراز ديدن كنيد؟ما با شما هستيم.ما دراين مطلب قصد داريم تا  يكي ازمعروف ترين اماكن تاريخي شهر پرآوازه شيرازرا به شما معرفي كنيم.در ادامه با ارائه فيلم و عكس ارگ كريم خاني شيراز به معرفي آن خواهيم پرداخت.

karimkhani-citadel-shiraz-6.x73060.jpg (700×467)

ادامه مطلب ارگ كريم خاني شيراز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۲:۳۳:۲۴ توسط:badsagroup موضوع:

دره ستارگان قشم

دره ستارگان جزيره قشم

دره ستارگان قشم يكي از بي نظيرترين ديدني هاي ايران و جزيره قشم است كه غير ممكن است فردي به جزيره قشم سفر كند و از اين منطقه بكر ديدن نكند.بادساگروپ به شما پيشنهاد مي دهد تا در سفر خود به جزيره قشم حتما و حتما بازديد از جاذبه بي نظير دره ستارگان قشم ديدن كنيد.در ادامه با ما باشيد.

Qeshm-Stars-Valley1.x73060.jpg (700×419)

ادامه مطلب دره ستارگان قشم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۵۸:۰۵ توسط:badsagroup موضوع:

قلعه دختر باكو

قلعه دختر باكو يكي از معروف ترين ديدني هاي شهر باكو است كه بي ربط از تاريخ ايران نيست.اگر قصد سفر به شهر باكو را داريد پيشنهاد مي دهيم كه بازديد از قلعه دختر باكو را از دست ندهيد.ما قصد داريم در اين مطلب با ارائه فيلم و عكس قلعه دختر باكو به معرفي آن بپردازيم.

tower3.x73060.jpg (700×467)

ادامه مطلب قلعه دختر باكو

راستي اگر قصد سفر به كشور آذربايجان و شهر زيباي باكو را داريد،خواهشمنديم براي رزرو تور باكو با همكاران ما در واحد فروش بادسا گروپ در تماس باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۴۲:۰۰ توسط:badsagroup موضوع:

كاخ شيروانشاه باكو

كاخ شيروانشاه باكو يا كاخ شيروانشاهي يكي از معروف ترين ديدني ها و جاذبه هاي توريستي شهر باكو است كه نظر هر گردشگري را به خود جلب مي كند.از اين رو بادساگروپ  به شما پيشنهاد مي دهد كه در تور باكو حتما از مجموعه بي نظير كاخ شيروانشاه باكو ديدن كنيد.

shirvanshah_palace_VIEW.jpg (700×437)

ادامه مطلب كاخ شيروانشاه باكو

راستي اگر قصد سفر به كشور آذربايجان و شهر زيباي باكو را داريد،خواهشمنديم براي رزرو تور باكو با همكاران ما در واحد فروش بادساگروپ در تماس باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ساعت: ۰۷:۱۷:۴۹ توسط:badsagroup موضوع: